Про це стало відомо в  ході переговорів між водіями та представниками адміністрації КП “Київпастранс” та департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Як повідомляють активісти Соціального руху, директор депо Руслан Карабчук заявив, що звільнення було законним і їх поновлення можливе після відповідного вироку суду або за рішенням генерального директора КП “Київпастранс”.

У свою чергу активісти СР наголошують, що водіїв було звільнено виключно за їх профспілкову діяльність. Як відомо, у своєму депо вони створили осередок Вільної профспілки залізничників України та оприлюднювали факти несправності тролейбусів, неналежної комплектації аптечокнечесної оплати понаднормових змін та інших неналежних умов праці.

Навіть формально водіїв-проспілковців звільнили за нібито підроблені лікарняні. Але, як наголошують в СР, неналежне оформлення лікарняного листа не є виною працівника. За це має нести відповідальність медпрацівник.

Наразі профспілковці та активісти,  що  їх підтримують, залишаються в актовому залі депо. Туди також прийшли декілька десятків працівників КП, які, за словами активістів, є лояльними до адміністрації. Вони налаштовані агресивно, вчиняють провокації та заявляють, що профспілка заважає їм працювати.