Незважаючи на запис водія у бортжурналі тролейбуса номер “4021” про непридатність колес до експлуатації (“лысая резина на 2-ом мосту”), тролейсбус з цим бортовим номером та зі стертими протекторами все ж було виявлено на маршруті.

Більше того, водію, який виявив несправність, в якості “покарання”, не дають виходити на маршрут, замість того, щоб виправити несправність. Не дивно, адже якщо водію не закрити рота, то виявиться, що інформація, яку розповсюджує прес-служба КМДА про “майже абсолютну” готовність КП”Київпастрансу” до зими – буде не правдивою. Дешевше змусити замовкнути водія, аніж визнати, що підприємство щодня піддає ризику життя тисяч пасажирів.

Інший водій, з яким спілкувались активісти, вимушений працювати по 6 днів на тиждень, що суперечить чинному трудовому законодавству.

Минулого четверга, 3 листопада, саме цей аварійний тролейбус(№4021) став причиною затору довжиною у більш ніж тридцять тролейбусів по проспекту ім.Маяковського.

Як повідомляють користувачі фейсбуку, на наступний день майже на тому ж місці (біля Флоренції) знову відбулася аварія, що спричинила тривалу зупинку руху тролейбусів. Цього разу надзвичайна ситуація трапилась о 7:00, тобто у самісінький ранковий час пік. Тисячі киян не змогли вчасно потрапити на роботу. Замість того, аби ліквідувати несправність, керівництво Київпастрансу намагається ліквідувати незалежну профспілку – про це повідомляють профспілкові активісти. Тим часом, неякісне та небезпечне обслуговування киян цілком імовірно може призвести до трагедій. Намагаючись штучно покращити фінансові показники, керівники Київпастрансу скоротили витрати на ремонт, обсулговування рухомого складу та контактних ліній нижче критичного для забезпечення безпеки пасажирів рівня.