Як долучитись до нас

Якщо ви бажаєте приєднатись до ГО «Соціальний рух» (СР) і поділяєте викладені засади, то ви можете заповнити заяву на вступ та додані до неї анкетні дані (заповнюються добровільно). Членство набувається після ухвалення рішення Ради Організації. Заява передається особисто або поштою. Анкетні дані в електронній формі ви можете надіслати за адресою: info@rev.org.ua. У такому разі ви не набуваєте членства, але ми долучаємо вас  до бази потенційних членів та підтримуємо контакт.

  1. Бланк заяви на вступ
  2. Витяг з програми
  3. - Заповнити анкету онлайн

Як нас підтримати

Обов’язки членів Організації описані у Статуті (зокрема, сплата членських внесків). Форми діяльності можуть бути різні. Кожен регіональний осередок затверджує свій план роботи і може звертатись за допомогою до інших осередків за отриманням допомоги при проведенні тих чи інших заходів. Нашою метою на даному етапі є створення осередків у всіх обласних центрах, регулярна діяльність та присутність в інформаційному полі

 1. - Проведення регулярних зборів, залучення нових учасників та учасниць
 2. - Створення осередків у інших регіонах
 3. - Моніторинг соціальних конфліктів та написання репортажів
 4. - Участь у діяльності профспілок та соціальних рухів
 5. - Організація та підтримка акцій протесту
 6. - Просвітницька робота (дискусії, семінари, кіноклуби)
 7. - Медійна робота (публікації для сайту СР, розвиток соцмереж, поширення самвидаву, розробка відео чи графічних матеріалів)
 8. - Донесення позиції СР (прес-релізи, звернення до органів влади)
 9. - Збір матеріальних пожертв на користь СР
 10. - Проведення культурних заходів (концерти, кінопокази, виставки)
 11. - Візуальна агітація (графіті, стікери, листівки)

Навіщо потрібен «Соціальний рух»

Майбутнє України та гідне життя неможливі без лівого, тобто соціально-визвольного руху. Ми вважаємо, що політика на всіх рівнях здійснюється без урахування інтересів більшості – працівників та працывниць, що створюють суспільні блага (товари та послуги). Наслідки кризи перекладатимуться на пересічних громадян у вигляді скорочень чи зростання тарифів поки при владі будуть капіталісти. Якби багатства олігархів належали суспільству, то держава могла б ефективно виконувати свої соціальні зобов’язання (фінансування освіти, медицини, житлового будівництва і сфери транспорту). Потрібно зупинити політику знищення соціальної сфери, дешевої оплати праці та звільнення найбагатших від податків, зокрема, через використання офшорів. Для цього потрібні масові протести та критика ліберальних перетворень. Утвердження справедливості та справжньої незалежності України розпочнеться зі знищенням олігархії та відмови від ринкових реформ. Це здатна здійснити лише соціалістична політична сила.

Що об’єднує «Соціальний рух»

ГО «Соціальний рух» є відкритою для всіх, хто дотримується наступних принципів: демократії участі, безумовного пріоритету інтересів суспільства над інтересами бізнесу, інтересів людей найманої праці над інтересами олігархії, суспільної корисності над економічною ефективністю, а також солідарності всіх пригноблених та засудження всіх форм національного шовінізму, сексизму, гомофобії. Діяльність базується на принципах ідеологічного плюралізму, безлідерності, безпосередньої демократії (зокрема, шляхом прийняття рішень за допомогою електронних засобів), відмови від фінансової підтримки з боку бізнесу.

 1. Статут
 2. Програма «План соціальних змін»

Створення партії

Виконання наших завдань потребує зміни соціально-політичного курсу. Для цього необхідне створення партії та участі у виборах різних рівнів. Підкреслюємо, що ми притримуємось непарламентських засад: нашим основним методом є мобілізація мас. Згідно Закону про політичні партії в Україні, нам необхідно зібрати 10 тис. підписів у 2/3 районів 2/3 областей. Обов’язковою є сплата адміністративного збору у розмірі 140 прожиткових мінімумів для працездатних осіб та проведення установчих зборів у кількості не менше 100 осіб. Будемо вдячні, якщо ви зазначите необхідні відомості у анкетних даних для вступу до ГО, висловивши таким чином згоду на участь в процесі збору підписів.

 1. Часто задавані питання про партію
 2. Проект програми партії від 12.11.2016 р.
 3. Бланк підписного листа за створення партії

Наші контакти та адреси сторінок у соцмережах доступні за посиланням.