Кажуть, що коли керівник держави або великого підприємства ходить пішки чи дістається роботи користуючись громадським транспортом – це нібито ознака відкритості і демократичності суспільства. Проте, лише цього не достатньо. Новий скандал у “Київпастрансі”, який не могли обійти стороною активісти “Соціального руху” про в.о. директора Куренівського ТРЕД “Київпастранс”, який ходитиме пішки на роботу протягом найближчого року.

Цього разу йтиметься не про спроби перехитрити систему публічних закупівель ProZorro списавши простроченої води на півмільйона гривень або видаючи старі шини тролейбусів за нові. Навіть профспілкових активістів більше не виселяють з гуртожитку, через те, що вони обурюються простроченими водійськими аптечками.

У в.о. директора тролейбусного депо №4 Карабчука Руслана Володимировича забрали водійські права за водіння в нетверезому стані! Цей факт було встановлено судом 21 березня 2019 року.

001sud

002sud

003sud

Окрім активної антипрофспілкової діяльності в тролейбусному депо № 4 м.Києва, любитель п’яної їзди Карабчук відомий суспільству, як фігурант відверто нахабної історії з розкрадання комунального майна, що прогриміла у 2014 році. Тоді восьмий автопарк КП”Київпастранс” недорахувався 13 автобусів, а підприємство недоотримувало щомісяця до 400 тис грн. Після скандала мер Кличко власноруч підписав наказ про звільнення Ламбуцького – колишнього гендиректора “Київпастранса”, а Карабчука перевели з 8-го автопарка на роботу в тролейбусне депо №2. Згодом він зайняв посаду в.о. директора тролейбусного депо №4.

Нагадаємо, що лише нещодавно “Київпастранс” намагався загладити свою провину за наїзд на пішохода біля станції метро “Дорогожичі”. Комунальне підприємство пообіцяло компенсувати витрати на лікування пішоходам, які потрапили під колеса маршрутки. Тобто кошти бюджетні комунальне підприємство витрачатиме на компенсацію від збитків спричинених некомпетентним керівництвом, а некомпетентне керівництво лише перекидатимуть від одного депо на інше.