В той же час співробітники «Київпастрансу» отримали пляшки з водою, термін придатності якої давно сплив. Стаття 167 КЗпП зобов’язує власника забезпечувати працівників солоною газованою водою.

Про це активістам «Соціального руху» розповів водій з Подільського трамвайного депо Володимир Котляр.

«Про наше депо це правда. Вода «Бонаква», термін закінчився 16.01.2017. Керівництво каже, що це не страшно, півроку – це нічого. Вимагаємо від генерального поставити кондиціонери в кабіну водія, але відповіді немає», – розповів водій. За його словами, цю воду продовжували видавати у депо вже коли у соцмережах з’явилась відповідна інформація.

Крім того, за словами водіїв з Куренівского тролейбусного депо, їм воду не дають взагалі.

«У нас змінили фільтр в кулері, а вода смердить як з каналізації», – кажуть вони.

Згідно даних ProZorro, комунальне підприємство до кінця 2016 року мало закупити 35 тис. пляшок води на суму 417,6 тис. грн. Зокрема, йдеться про мінеральну воду (0,5 л) та бутильовану воду (18,9 л). Швидше за все, з тих пір нову партію води не закуповували. Переможцем став єдиний учасник торгів – ТОВ з іноземними інвестиціями «Чиста вода». Договір укладено у серпні 2016 року. З тих пір відповідні тендери не оголошувались.

Раніше профспілковці з Куренівського депо оприлюднили факти зношених шин на тролейбусах та непридатних ліків в аптечках.