На думку ініціаторів, умови праці на підприємстві є надважкими та несправедливими, адже для отримання гідної зарплати водіям та кондукторам доводиться працювати понаднормово. При цьому понаднормові оплачують не у подвійному обсязі, як цього вимагає законодавство, а як роботу за сумісництвом.

Активісти обклеїли 20 тролейбусів, Куренівське депо та прилеглі території в годину пік стікерами, в яких згадують про водія, який 16 січня помер прямо за кермом автобуса.

WyVDxA0rlnU

Фотографію одного з стікерів виклали в спільноті працівників КП Типичный Киевпасстранс.

«Так виходить, що або пашеш, що б прогодувати сім’ю, і вмираєш за кермом, або працюєш, відпочиваючи кожні вихідні, тихо вмираючи з голоду?», – зазначає один з коментаторів.

«Соціальний рух» нагадує, що проти нечесної оплати праці, а також неналежного укомплектування аптечок у тролейбусах та «лисих» шин на громадському транспорті виступили частина водіїв, які входять до Вільної профспілки залізничників України. Наразі адміністрація намагається їх звільнити, а одного з водіїв виселили з кімнат відпочинку.

На підтримку водіїв «Київпастрансу» також розпочалась міжнародна кампанія солідарності. Підписати відповідний лист можна на Labour Start або у зверненні до мера Києва Віталія Кличка.