Як розповіли активістам ГО “Соціальний рух” протестувальники, постраждали двоє підприємців. Чоловік з травмою хребта, а жінка з забоями ребер та ноги наразі перебувають у лікарні.

Загалом зранку у акції приймали участь декілька сотень чоловік, вони принесли під КМДА залишки потрощених торгових павільйонів, які в останній час почали масово зносити в різних частинах Києва. Як відомо, нещодавнє протистояння між власниками МАФів та комунальниками і поліцією на КПІ теж закінчилось кровопролиттям.

Наразі біля мерії залишаються близько 60 протестувальників, які чекають на представника КМДА. Вони вимагають від влади припинити незаконне знесення торгових точок та забудову даних територій (наприклад, під будівництво ЖК планують віддати ринок “Харківський” та озеро Лебедине). Підприємці наголошують, що жодних рішень КМДА по ліквідації ринків немає. Більш того, вони мають суддівські рішення щодо права на здійснення підприємницької діяльності на ряді земельних ділянок.

В той же час голова Вільної профспілки підприємців України вважає, що представники влади на переговори не налаштовані. Більш того, до місця акції стягують ще більше силовиків. Тож підприємці просять киян підтримати їх протест.