Про це повідомляє голова Вільної профспілки підприємців України Валентина Коробка. За її словами, людей до протесту підштовхнув ряд протиправних дій з боку представників влади. Так, в ніч з 16 на 17 грудня біля метро „Політехнічний інститут” сталась сутичка між 70 приватними підприємцями, які чергували біля своїх МАФів, та 200 поліцейськими та комунальниками.

За її словами, троє протестувальників потрапили о лікарень з забиттями та переломами носа. Загалом, як зазначає активістка, погроми торгових точок нещодавно також відбулися на станції метро „Оболонь”, на Троєщині, ринку „Юність”. Серед людей в масках, які приймали в цьому участь, впізнали одного екс-бійця “Айдара” на прізвисько “Саїд”.

Окрім того, працівники радіоринку, що біля станції метро „Харківська”, вже місяць ведуть боротьбу проти забудовника, який має намір знести їх ринок, але не має на те законних підстав. За торговців заступилися місцеві жителі, тому що не хочуть руйнування озера Лебедине через будівництво багатоповерхівок замість ринку. На стороні забудовника, за словами протестувальників, „липові” ГО.

„Погромникам все сходить з рук через покровительство місцевих депутатів,” – підкреслює Валентина Коробка – „саме тому ми з підприємцями усіх ринків, які знаходяться під ударом, збираємось навідатись до міського голови Києва Віталія Кличка у вівторок, 20 грудня на 10:00. Цими днями днями ми провели декілька зустрічей на різних ринках – люди рішуче налаштовані боротись за свої робочі місця.