На «АрселорМіттал» працівників виманюють з профспілки путівками
Про це активістам Соціального руху розповів місцевий профспілковий активіст. За його словами, адміністрація підприємства започаткувала новий центр під назвою «Путівка у відпустку». – За задумом там все ніби непогано. Робітнику виділяються…
