В руках вони тримали гасла: «$42 млрд у топ-100 Forbes. Але грабують народ?», «Хто не скаче, той — буржуй» та інші. Після завершення пікету вони спустились по ескалатору, вигукуючи, зокрема “Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!”, “Хай оплачує еліта транспорту і освіту”.

За словам активістів, 29 грудня добігає кінця термін громадського обговорення розпорядження КМДА про зміну тарифів. На думку молодих людей, київська влада імітує громадське обговорення, оскільки громадськість позбавлена доступу до даних про фінансовий стан «Київского метрополітену» та «Київпастрансу».

«Підняття тарифів є неприпустимим без підвищення соціальних стандартів, а також без вичерпання альтернативних засобів наповнення бюджету — за рахунок стягнення плати за землю, оподаткування дорогих авто та встановлення плати за в’їзд у центр міста. Організатори приносять вибачення за незручності, які пов’язані з проведенням мирної акції, але її метою є відвернення значно більших незручностей для усіх киян», — пояснюють активісти.

Вони звернулись до КМДА з вимогою відкрити бухгалтерію комунальних підприємств і мають намір збирати підписи на підтримку цієї ідеї.

За акцією спостерігали близько 10 співробітників міліції і сперш намагались їй перешкодити, оскільки захід не було  узгоджено з київською владою.

Більше фото на “Соцпорталі”

Звернення до КМДА щодо відкритої бухгалтерії