Про це повідомляє місцеве видання Kazatin.com.

Більше півтисячі людей вийшли на Центральну площу міста, щоб змусити очільників міста та району не закривати Центральну районну лікарню Місто втратило відділкову лікарню. Хоча чиновники з усіх трибун запевняли та “били себе в груди”, що все “під контролем”! Люди вірили і чекали… Але скоротили багатьох. А віднедавна справа почала виглядати так, що місто та район (66 000 населення в цілому) залишиться взагалі без лікарні. А лікуватися їздити аж у Калинівку“, – йдеться в повідомленні.

Як вказано, місто  вже залишилось без податкової та поліції. Крім того, медперсоналу лікарні затримували заробітну платню.

Люди були налаштовані вкрай рішуче та пообіцяли перекривати залізницю та автотраси. Тож наразі, за даними видання, Вінницька обласна державна адміністрація підтвердила, що на Козятинщині буде лікарня інтенсивного лікування.

“Рішучі дії медперсоналу відстояли інтереси громади. Влада міста і району показала свою безпринципність і непрофесійність”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, через оптимізацію медзаклади закривають в багатьох невеликих містах України. Так, минулого року мешканці та медперсонал боролись за виплату заборгованості по зарплатам та збереження поліклініки у місті Ромни Сумської області.  Домогтись погашення заборгованості протестувальникам вдалося, однак поліклініку ліквідували.