На місці збору з промовою виступив активіст “Соціального руху” Артем Тідва. Він описав, які проблеми несе документ пересічним працівникам: “Вас можна буде схилити до надурочних робіт і строкових відносин, тому що бос буде завжди сильнішим у переговорах, аніж один працівник”. Реформа може підірвати становище профспілок.

Під час ходи лунали гасла: “Закон про працю – це експлуатація”, “Не працюй до скону за їхні мільйони”, “Премію – міністру, а нам нема що їсти”, “Бунтуй, кохай, права не віддавай”. Учасники акції зайняли весь майданчик біля Комітету по вулиці Банковій. При цьому передати звернення “Соціального руху” до голови Комітету не вдалось.

Доступу до громадської приймальні заблоковано: поліція посилається на “введення обмежень відповідно до статті 36″ (?!). “Подібна закритість демонструє, що соціальний діалог – це пусті слова для наших можновладців. Вони вже ухвалили рішення й хочуть його проштовхнути. Ми звертаємось до народних обранців з проханням не ухвалювати законопроект №2708, який нашкодить нинішнім і майбутнім поколінням працівників”, – заявляють активісти “СР“.

Комітетом було прийнято рішення включати до порядку денного всі 4 проекти (два “про працю” та два тих, що пропонують зміни до діючого ТК). Створюється чергова робоча група, яка повинна розробити окремий (п’ятий) проект. Є шанс змінити текст або втопити це все в бюрократії.

Представники “Соціального руху” поширили сотні листівок та спілкуються з представниками трудових колективів з усієї України.

Також подібні акції відбулися у Львові, Лисичанську та інших містах України.

трудові права
Активістки проти нового ТК.

протест проти тк
Залізничники також були присутні

милованов

Про втрату довіри ми вже писали

labor rights ukraine
“Ми не роботи і вони ненавидять нас за це”

новий трудовий кодекс
Були присутні активістки та активісти різних напрямків лівих поглядів

новий тк

Подискримінуємо Милованова. Трохи. А може й не трохи.

проти олігархів
На олігархів нашої дискримінації також вистачить.

протест профспілок
А ось їм не вистачить ніяких сил для боротьби з профспілками. Профспілки все одно сильніші.

против нового тк

Уникаємо стресу – протестуємо!

проти нового тк
Не будьте покірними!

ozon
Дякуємо ОЗОН за спостереження за порядком