За словами працівників, вони вже більше місяця не отримують зарплатню. Більш того, затримки є перманентними і відбуваються постійно.

Протестувальників підтримав очільник Профспілки будівельників України Василь Андрєєв та представники профспілки кранівників.

Будівельники вийшли на свої робочі місця, однак працювати не почали. До них на переговори вийшов представник роботодавця, який заявляв, що також має борги по зарплаті. Однак зрештою було досягнуто домовленість, що протягом 4 днів заборгованість буде погашена. Інакше протест поновиться.

Про постійні затримки виплат, заплати у «конвертах» та інші порушення йдеться у відео на Youtube-каналі «Соціального руху»:

Раніше повідомлялось про катастрофічний стан на будмайданчиках щодо дотримання техніки безпеки. Окрім того, про загибель напарниці, а також власне травмування на виробництві активістам «Соціального руху» розповіла кранівниця з Києва. За її словами, через несправне обладнання на будмайданчиках, постійний примус до порушення техніки безпеки та перевтому нещасні випадки стаються дуже часто. А неналежно оформлені працівники та працівниці не можуть розраховувати на компенсацію.

Приєднуйтесь до «Соціального руху» у соцмережах: