Також активісти запросили до перемовин мера Віталія Кличка.

Зустріч розпочнеться о 14.00 сьогодні, 6 лютого 2017 р. Вони вимагатимуть поновити на роботі трьох працівників, яких звільнено за неналежно оформлені лікарняні у п’ятницю 3 лютого ц.р. На їх думку, справжнім мотивом звільнення є членство у Вільній профспілці залізничників України, обнародування фактів неоплачуваних понаднормових та несправності тролейбусів. Якщо перемовини не досягнуть результату, то голодуючі приймуть рішення про вжиття більш радикальних кроків.

Зустріч проводиться на виконання доручення заступника голови КМДА Іллі Сагайдака від 24.01.17 р. Працівники депо скаржаться на відсутність соціального діалогу: адміністрація використовує усі важелі тиску та відверто заявляє, що осередку ВПЗУ у депо не буде.

1a

На адресу київської мерії надійшло близько 6 тисяч листів від глобальної мережі Labour Start, що свідчить про інтерес до конфлікту з боку міжнародних профспілок. Водії закликають пресу та усіх небайдужих прийти до актового залу Куренівського депо (вул.Сирецька, 25), щоб забезпечити прозорість процесу перемовин.

Крім того, за останніми даними активістів СР, одному з водіїв викликали “швидку”.

Для зв’язку дзвоніть за номером:
+380 67 271 1558