Асамблея соціальної революції створена 12 квітня ц.р. з метою просування ідей докорінної перебудови існуючого ладу на засадах соціальної справедливості та демократичної участі в управлінні, у тому числі, оптимізації керування громадськими справами, інституціями та підприємствами. Сперш вона була орієнтована на участь у виборах до Київської міської ради за пропорційною системою за умови формування передвиборчого списку шляхом голосування в Інтернеті. Планувалось, що програмні вимоги будуть формуватись громадськістю – за допомогою проведення відкритих зустрічей. На всі умови погодилась політична партія «Соціалістична Україна», яка взяла на себе зобов’язання оформити документи для висування. На жаль, запровадження олігархічним парламентом грошової застави (більше 50 тис. гривень) фактично за кілька тижнів до початку виборчої кампанії перешкодила реєстрації виборчого списку.

Партія «Соціалістична Україна» виявилась готовою дозволити громадськості сформувати список, до якого потрапили майже виключно безпартійні громадяни. До списку, зокрема, повинні були увійти:

- Валентина Кежова, експерт із автоматизації, що супроводжувала процес відкриття бухгалтерії у Міністерстві освіти і науки України у квітні 2014 року;
- Максим Буткевич, координатор проекту «Без кордонів», волонтер Євромайдан SOS та Громадського Радіо;
- Олена Шевченко, правозахисниця, ГО «Інсайт»;
- Ксенія Проконова, адвокат постраждалих учасників протестів на Євромайдані;
- Марія Дмитрієва, учасниця Жіночої сотні ім.О.Кобилянської, дослідниця;
- Анастасія Рябчук, кандидат соціологічних наук, викладач НаУКМА;
- Федір Таравський, лідер ска-панк-гурту «Діти великого міста»;
- Сергій Мигаль, кандидат політичних наук, дослідник робітничого руху.

Асамблея висловлює вдячність усім, хто був готовий взяти участь у проекті у якості кандидатів, а також партії «Соціалістична Україна», яка продемонструвала, що політичні партії вміють поступатись амбіціями в інтересах громадськості.

П’ятеро активістів Асамблеї висловили готовність балотуватись до Київради у якості само висуванців: Ніна Потарська, Захар Попович, Павло Везденецький, Микола Власов і Віталій Дудін (отримав незаконну відмову у реєстрації — у заяві, яка була прийнята саме як заява на реєстрацію кандидата в депутати одномандатному мажоритарному виборчому окрузі відсутнє слово «мажоритарному». Новий Закон дозволяє відмову лише у разі неповної подачі документів, а неточності підлягають виправленню. Відмова надійшла наприкінці останнього дня оскарження).

Кошти, які були зібрані громадськістю у якості застави для партії «Соціалістична Україна» (близько 11 тис. грн.) були частково витрачені на внесення грошової застави п’яти само висуванців (4 330 грн.).