Сьогодні, 14 квітня 2014 року, з ініціативи „Асамблеї соціальної революції” розпочинається експериментальний проект із формування передвиборчого списку в мережі Інтернет. Громадські активісти мають змогу прийняти участь у голосуванні на користь кандидатур на виборах депутатів Київської міської ради або запропонувати власну. Голосування відбувається у групі „Соціальна революція в Києві” на сайті „garazd.org” й триватиме до 23.59 неділі 20 квітня 2014 року. Передбачено, що представники, потрапивши до Київради, будуть голосувати за ті рішення, які попередньо схвалюватиме „Асамблея”. Така система застосовується Піратською партією Німеччини. Дана структура створюється з метою докорінної перебудови суспільства на засадах соціальної справедливості та демократичної участі в управлінні. Кандидати повинні дотримуватись базових принципів, серед яких пріоритет інтересів суспільства над інтересами бізнесу, а також засудження дискримінації.

„Ми використовуємо технологію „праймеріз”, демонструючи, як електронна демократія може впроваджуватись в українську дійсність. Серед наших вимог – безпосередня участь та повна відкритість інформації, зокрема, про фінансування органів влади, тому ми дотримуємось таких принципів й відносно своєї діяльності”, – підкреслюють активісти.

Висування списку буде відбуватися за допомогою київської міської організації партії „Соціалістична Україна”. Таке рішення „Асамблея соціальної революції” прийняла 12 квітня, розглянувши на відкритих зборах пропозиції від усіх партій, які відгукнулись на ініціативу. Відповідно до принципів Асамблеї, на висування не можуть претендувати особи з доходом, що перевищує 3 тис. євро.

Активісти вбачають у кампанії не лише шанс здобути інструмент для вирішення окремих проблем, але й можливість розбудувати сучасний соціалістичний рух: „Жодна розвинена країна Європи не уявляється без лівих у владі – саме вони стоять за підвищенням соціальних стандартів, доступністю транспортних і житлових послуг чи справедливим оподаткуванням еліти. Тривалий час громадяни довірили свої долі ксенофобам різних мастей, які розділяли народ за допомогою мовних чи історичних питань. На радість олігархії ці сили сьогодні призвели до розколу у суспільстві. Шанс вберегти Україну дозволяють лише ліві ідеали – справедливості й солідарності”.

Задавайте питання у групі в соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/469399396520562/

ГОЛОСУВАННЯ: Віддати голос можна за посиланням: https://garazd.org/lf/area/show/51.html Натискаєте на ім’я кандидата і потім – на кнопку “Підтримати ініціативу”.

ВИСУВАННЯ: У спільноті “Соціальна революція в Києві” створено тему “Кандидати” (https://garazd.org/lf/area/show/51.html ). Натискаєте “Створити нове питання” і розміщаєте кандидатуру у запропонованому форматі:

Петров Іван Миколайович, 1987 року народження, освіта: вища педагогічна, кореспондент, газета “Робітничі вісті”, безпартійний. Активіст об’єднання “За соціальну справедливість”; волонтер домового комітету.

Процедура: “Програмне голосування”

Назва Ініціативи: “Кандидати – Петров І.М.”

За бажанням можна додати адресу профілю у соціальній мережі. Також натискаєте “Долучитись до цієї теми”.


Інструкція з реєстрації на ГАРАЗД
(СКРІНШОТИ)