Праворадикали зірвали публічний захід в університеті.
22 грудня 2017 року в арт-просторі «Скло» на території Національного педагогічного університету ім. Драгоманова мало відбутися чергове засідання «Гендерного клубу» університету. Проте захід було зірвано групою людей в масках, які застосували до відвідувачів газові балони. У одного з потерпілих хімічний опік очей.

Як повідомили активістам Соціального руху постраждалі, серед нападників вдалося впізнати активістів ультраправого руху, зокрема Олеся Мариновича – члена організації «Традиція і порядок» та Артема Олійника, який вже не раз відзначався нападами на мирні акції чи культурно-просвітницькі заходи.

Це вже не перша спроба зірвати роботу клубу. 26 жовтня праві радикали, серед яких був Артем Олійник і член ВО “Свобода” Юрій Ноєвий, вже приходили на засідання, заявивши, що воно їх «пригнічує». Тоді організаторки були змушені викликати поліцію, яка – до слова – прибула на місце злочину лише через 4 години.

«Гендерний клуб» – ініціатива, заснована студентками та викладачками НПУ ім. Драгоманова з метою наукового обговорення гендерних питань та створенная комфортного простору без стереотипів.

Нападникти вважають себе «традиціоналістами», а ми за їхньою версією «ліві екстремістки». Вони вирішили, що ми слабкі дівчата, зручна жертва, яка не зможе дати відсіч групі хлопців в балаклавах. Сьогодні один з таких «героїв» забризкав мене газовим балоном і вдарив дверима, після моєї спроби зняти з нього маску, – заявила постраждала організаторка на ім’я Валерія.