Про це повідомила активістка “Автономного опору” Анна Іванцик. За її словами, зокрема у квартирі Максима Осадчука озброєна група захоплення СБУ в масках кирками виламала двері. Пізніше до помешкання прибула слідча група, яка однак відмовилась називати причину обшуку ані активістці, ані викликаній нею поліції. Сказали чекати повідомленні від прес-служби відомства. Побачити тих, хто знаходиться в квартирі, також не дозволили. За словами представників СБУ, жодних ушкоджень вони не отримали.

Як повідомляє Анна, Максим Осадчук та Ярина Волошин є активістами “Автономного опору”, Антон Парамбуль їх екс-активіст, акий наразі входить до анархічної організації “Чорний світанок”.  Причину подібних дій СБУ вона пов’язує з  їх соціальною активністю – боротьбою проти забудови місцевого стадіону “Сільмаш” та протистоянню виконавчій службі, яка намагається висилити жінку з малолітньою дитиною. А також політичними причинами -  на день УПА “Автономний опір” готує свій марш, який вже декілька років підряд проходив окремо від основних подій у місті та викликав незадоволення представників ультраправих формувань.

“Лише вчора інформація про можливі провокації на 14 жовтня з’явилась на сторінка СБУ, а вже сьогодні у активістів “Автономного опору” почались обшуки”,  – підкреслює Анна.

22366277_627973864039645_4627902699199141369_n

Загалом це вже далеко не перше протистояння  “Чорного світанку” і “Автономного опору” та львівської СБУ, однак кожного разу вони закінчувались нічим.

На 13:00  у Києві під головним управлінням СБУ на вул. Володимирська, 33 пройде акція солідарності зі львівськими активістами. До участі запрошують всіх незгодних з грубими діями спецслужби.