Активіст Соціального руху, політолог Денис Пілаш розкаже, як людина, схожа на старого джедая Обі-Вана Кенобі, дає нову надію в темні часи.

«Вже сам факт обрання лідером однієї з двох провідних партій Сполученого Королівства представника її лівого крила, переконаного соціаліста Джеремі Корбіна, став сенсацією – що й казати про успіх очоленої ним Лейбористської партії на нещодавніх виборах 8 червня. Правляча Консервативна партія зайняла на них перше місце, але втратила більшість і зазнала моральної поразки. Незважаючи на ворожість правлячого класу, корпоративних медіа та парламентарів від власної партії, Корбін і лейбористи провели успішну кампанію під гаслами боротьби проти політики «жорсткої економії», нерівності та неоліберального капіталізму», - йдеться в анонсі.

Як зазначається, на початку року лейбористи у британському парламенті озвучили свою солідарність з київськими профспілковцями з Вільної профспілки залізничників України, чим неабияк допомогли у їхній боротьбі.

«Ми ж у четвер, 15 липня, о 19:00 говоритимемо про вибори у Великій Британії та перспективи британських лейбористів і лівих у гостях у підтриманих ними працівників Куренівського тролейбесного депо (м. Київ, вул. Сирецька, 25)», – кажуть організатори.

Подія на Facebook.