Як повідомляють організатори заходу з Платформи “Старт”, у своїх роботах він піднімає питання впливу капіталізму на міське та природнє середовище.
«Він один з небагатьох урбаністів-теоретиків, що має визнання поза академічними колами. Тим, хто хоче пояснювати і змінювати сучасні міста, аналіз Девіса стане у нагоді для розуміння того, як класова теорія може жити на вулицях міст. Під час презентації ми обговоримо не лише внесок Девіса у теорію та практику урбаністики, але й те, яким чином його аналіз стосується нашого міста – Києва. Яким чином Київ вплетений у глобальну економіку? Як і чому виникають та зникають міські ініціативи та соціальні рухи у нашому місті? Якого результату вони досягають?», – йдеться у повідомленні.
У заході візьмуть участь:
Альона Ляшева – соціологиня, урбаністка, Університет Мілану «Бікокка», журнал «Спільне».
Олег Шеленко – активіст міської ініціативи по захисту від забудови парку-стадіону «Старт», один із засновників “Збережи старий Київ”.
Кірілл Мєдвєдєв – поет, перекладач, видавець збірки Девіса.
