Лікарю зарплату, як у депутата!  Хай оплачує еліта медицину і освіту!  Така мінімальна – це аморально!

Такі гасла лунали на акції Федерації профспілок України. Протестувальники наполягають на  збільшенні видатків на соціальну сферу та не підвищенні тарифів. Багатотисячний марш розпочався біля пам`ятнику Шевченку та прийшов до Кабінету міністрів. Від чиновників вимагають врахувати у бюджеті на майбутній рік адекватні суми на освіту й медицину, підняти мінімальну зарплату до 7, 7 тис. грн, а прожитковий мінімум – до 5 тис. грн.

До акції долучився «Соціальний рух»  з яскравою атрибутикою. Медики, освітяни та шахтарі дякували за креативність, радо фотографувались з плакатами, підтримували гасла, брали листівки про способи протистояннях тиску роботодавців

Також  активісти «Соціального руху» підняли питання офшорів. На  їхню думку , за належної боротьби держави з виводом коштів повз бюджет кредитів і подальшого росту тарифів для їх повернення можна було б уникнути.

 Наш Уряд специфічно долає бідність: серед міністрів бідних людей нема. Урядовці діляться з народом, але тільки боргами. Новий бюджет пропонує нам вчергове погодитись на принизливі соцстандарти. «Соціальний рух» підтримує акції працівників на захист своїх прав. На фоні інших країн Європи ми маємо колосальний ресурс для наповнення бюджету – за рахунок детінізації та деофшоризації. Лише вулична мобілізація та міжнародна солідарність сприятиме встановленню курсу на досягнення соціальної справедливість, – наполягають вони.

Детальніше про вплив офшорів на економіку України. Завтра, 18  жовтня, презентація даного дослідження активістів пройде у ПінчукАртЦентрі.

На акції профспілок не обійшлось без провокацій – двох депутатів та одну з учасниць акції облили багном. Однак пофспілковці затримали нападника. У організації провокації звинувачують міністра МВС Арсена Авакова та одіозного політика Іллю Ківу.

Залиш підпис за реєстрацію партії!