Ми ліва політична платформа, що ставить за мету побудову в Україні масового соціального руху в соціально-економічних інтересах більшості населення. Для досягнення цієї цілі ми плануємо виходити на зв’язок з різними соціальними групами по всій Україні, пропонувати їм переконливий аналіз їхніх проблем та організаційну допомогу з координації. Ми хочемо аби прості люди на місцях отримали голос і навчилися відстоювати свої інтереси не гірше, ніж наявний клас політиків. Поступово – через просвітницькі заходи, участь в місцевих виборах, організацію протестних кампаній – ми розраховуємо побудувати якісно нову мережу із місцевих активістів. Відстоюючи інтереси своїх колективів, ця мережа мала би мати в розпорядженні вдосталь ресурсів (а також бачення, як ними скористатися), аби трансформувати Україну в справедливому і соціальному керунку. Саме тому, для реалізації цих амбітних цілей, нам потрібен органайзер. Людина на ставці, здатна регулярно приділяти час “Старту” і тримати на пульсі роботу всієї організації.

Що ми пропонуємо?
● Колективну роботу з однодумцями для втілення поставлених цілей.
● Гнучку зайнятість з оплатою праці на рівні середніх київських зарплат (пропорційною до рівня навантаження 20-40 год на тиждень).
● Можливість обміну досвідом з європейськими лівими.

Що ми очікуємо?
● Постійне місце проживання в Києві або Кривому Розі (обов’язково) – наша основна активність на разі розгортається саме в цих двох містах, саме тому безпосереднє перебування органайзера в одному з них необхідне.
● Мотивація до низової політичної діяльності (обов’язково) – ми очікуємо, що органайзер буде розділяти наші головні політичні цілі по розбудові соціального руху і вмотивовано працюватиме над їхнім досягненням.
● Організаційні навички (обов’язково) – вміння організовувати власну роботу та інших (зокрема звітуватися, дотримуватися дедлайнів, координувати діяльність платформи і т. інше).
● Хороші комунікаційні якості (бажано) – вітається вміння спілкуватися з людьми, мотивувати їх до діяльності і вести за собою.
● Активістський досвід (бажано) – також ми вітаємо досвід активізму в інших ініціативах соціального, лівого спрямування, а також наявні контакти з такими ініціативами, які потім можна було би задіяти в органайзерській роботі.
● Володіння іноземними мовами (бажано) – зрештою ми вітаємо знання
додаткових мов окрім української/російської, оскільки це може бути корисним при контактах із зарубіжними лівими товаришами.

Якщо вас зацікавила така пропозиція, надсилайте ваші резюме на нашу адресу:
platforma.start@gmail.com . Також ми би просили приєднати до листа невелике пояснення вашого інтересу до вакансії.

Прийом заявок на вакансію здійснюється до 7 жовтня включно . Після цього зі всіх претендентів будуть обрані найбільш підходящі, з якими ми проведемо веб-інтерв’ю. За результатами цих бесід буде прийнято остаточне рішення.

Ми гарантуємо дотримання принципів гендерної справедливості при розгляді всіх кандидатур. При однаково сильних заявках перевага буде віддаватися жінкам.

Платформа «Старт»