28 січня 2015 року під будівлею Кабінету міністрів зібрались близько тисячі шахтарів з Львівської області, Волині, Кривого Рогу, Донбасу та інших регіонів країни. Протест проти закриття вугільних шахт і за достатнє фінансування галузі підтримали учасники Оргкомітету партії соціальної революції.

Гірники тримають прапори профспілок та плакати «Бюджет 2015 — знищення галузі», «Люстрація — час настав», «Держава без вугілля — люди без світла». Протестуючі скандують «Уряд – на шахту», «Віддайте наші гроші!» та «Яценюк, виходь!».

Ліві активісти також вивісили банер «Шляхту на шахту». Було поширено кількасот примірників газети “Соціальна революція”. Робітники схвально реагували на червоні прапори.

Акцію оголошено безстроковою – протести відбудуться, зокрема, 29 і 30 січня 2015 року. 15 лютого парламент має намір переглянути Держбюджет-2015, тому працівники вугільної галузі вимагають, щоб у фінансовому документі було відображено достатній рівень субсидій. Вони виступають проти приватизації шахт, а також за фінансову прозорість (“відкриту бухгалтерію”). Причина неренбательності шахт – корупція на всіх щаблях управління, вважають гірники.

Фоторепортаж на сайті “Соцпортал”:  http://socportal.info/2015/01/28/pid-kabminom-protestuyut-shahtari.html