За результатами обшуку 6 грудня 2018 року жодних незаконних предметів виявлено не було, однак правоохоронці вилучили жорсткий диск комп’ютера, мобільний телефон і стікери.  Силовики не пускали адвоката та обурювались через відеозйомку.

На підтримку активістів сьогодні у Києві пройшов пікет головного управління СБУ. Учасники тримали плакати з гаслами «Руки геть від анархістів»і «Служба безпеки проти безпеки». Дії силовиків вони вважають протиправними. Обшуки та затримання львівських учасників організацій «Чорний стяг» та «Екологоічна платформа» відбуваються не вперше. Однак жодного разу будь яких доказів незаконної діяльності виявлено не було.

Актив «Чорного стягу»  й «Екологічної платформи»у Львові є найбільш організованими і опозиційними з-поміж непартійних структур. Тому варіант зачистки перед виборами виключати не варто. Можливо, якби ввели військовий стан у Львові, то були б серйозні обшуки і затримання. А так — обійшлося цим», – розповів виданню Політична критика представник організації «Чорний стяг» Антон Парамбуль.

Цього разу обшуки відбулися за рішенням Подільського районного суду м. Києва по справі нападу на колишнього бійця ДУК «Правий сектор» Дмитра Іващенка.

До нашого друга прийшли з обшуком – забрали всю техніку, шукають відео нападу в Києві, який відбувся тоді, коли він взагалі не був у Києві (він не був там рік), – пише львів’янка Martha Fender.

Відзначимо, що охоронці будівлі СБУ відреагували украй нервово. Вони намагались перешкодити висловленню думки. Заявили, що будівля СБУ – це «стратегічний об’єкт», збиратись можна тільки «після дозволу», а акція не є мирною, адже учасники «сперечались».

Активісти «Соціального руху» вважають, що політичні переслідування ініціюються саме Службою безпеки (хоча провадженням займається Подільське райуправління нацполіції Києва). Вони не ведуть підвищення рівня безпеки у суспільстві, а сприяють подальшій напрузі.  Представники «СР» так коментують ситуацію:

Напад на націоналіста в іншому місті (за який вже винесено вирок) було використано як привід для спецоперації проти львівських анархістів. Правоохоронні органи діють украй заангажовано і не бачать злочинів з боку ультраправих. Обшуки не виявили жодних слідів протиправної діяльності львів’ян, але зупинити репресії може тільки солідарний тиск. Інакше антидемократичні тенденції посиляться.

Як повідомлялось, навпаки, самі ж активісти і активістки «Чорного стягу» у вересні цього року зазнали нападу з боку ультраправих. Жертви отримали серйозні травми та були госпіталізовані, однак нападників досі не знайшли.