Як повідомляють активісти “Соціального руху“, акція розпочнеться завтра, 15 березня, о 14:00 біля профільного комітету ВР (вул.Банкова, 6-8).

Як зазначено, новий Меморандум між Україною та МВФ передбачає прийняття нового ТК, який викликав критику незалежних профспілок.

“Ніколи трудові права не були об’єктом політичних торгів у такій формі. Міжнародна організація праці радить розробляти трудове законодавство з урахуванням позицій соціальних партнерів, тоді як у даному разі йдеться про нав’язування волі кредитором. Знову пропонується вирішувати проблеми багатіїв за рахунок бідних, але тепер останні відчують це безпосередньо на своїх правах. Втратити роботу стане простіше, отримати відпустку важче, а відеонагляд стане звичним”, - підкреслюють активісти.

За їх словами, зміну трудового законодавства на користь роботодавців вважають необхідним для пожвавлення економічного росту. Однак ці заходи не принесли результату в Європі.

“Їх результатом стало не підвищення мобільності робітників чи розвиток підприємництва, а зменшення солідарності та зростання нерівності”, - підкреслюють у “Соціальному русі”. ​

Контакт: 063-195-41-94