В той же час, за словами активіста Соціального руху, заступника голови Вільної профспілки залізничників України Валерія Петровського, особливих змін від призначення нового керівника працівники УЗ не чекають.

«Працівники «Укрзалізниці» отримують 2-3 тисяч гривень, а тут людині пообіцяли 3 мільйони за місяць. Є галузева угода, яка говорить, що працівники отримують зарплату, пропорційну до зарплати керівників «Укрзалізниці». Наразі начальники підняли собі зарплати на 40%, а робітникам – ні на відсоток. Начальники філій та департаментів отримують по 300-400 тис. в місяць», – зазначає він.

За словами Петровського, він готує документ на ім’я керівників УЗ та прем’єра з вимогою роз’яснень, на підставі чого їм начальникам встановили такі зарплати.

«Адже галузева угода та колективний договір є основними документами», – підкреслює профспілковець, уточнюючи, що документ з вимогою роз’яснень буде направлений вже завтра.

До того ж, за його словами, робітники «Укрзалізниці» взагалі не знали, за якою схемою проводиться конкурс. Втім, і особливих сподівань на нього не покладали.

«Дайте тисячу доларів зарплати робітникам і все зміниться, але ж  вони цього не зроблять.Колектив працює на купку людей, які «відмивають» гроші», – вважає Петровський, підкреслюючи, що заміна лише одного гендиректора ситуацію на підприємстві не змінить.