9 квітня ц.р. у інформаційному агентстві “Укрінформ” відбулась прес-конференція на тему: «Електронна демократія та відкритий список до Київради для всіх киян». Організатором виступив Центр соціальних і трудових досліджень. Зокрема, під час заходу було заявлено про намір створити “Асамблею соціальної революції”, яка надасть можливість простим громадянам впливати на політичні рішення.

Учасники: Захар Попович – експерт Центру соціальних і трудових досліджень; Ніна Ходорівська – співкоординатор “Студентського центру”; Валентина Кежова – експерт з автоматизації бухгалтерського та фінансового обліку.

Повідомлялося, зокрема, що учасники цієї ініціативи вважають, що сучасні технічні засоби дозволяють повернутися до давньогрецької моделі «прямої демократії». Вибори до Київради вони розглядають як привід з одного боку продемонструвати можливість широкого залучення до ухвалення політичних рішень широких мас «знизу», а з іншого — як можливість спрямувати курс міської політики у напрямку відстоювання інтересів усіх киян, а не тільки найбагатших.