Ми віримо, що шляхом започаткування нової партії, контрольованої самими працівниками, можна побудувати справді демократичну структуру. Для реєстрації необхідно зібрати 10 тис. підписів на підтримку установчого з’їзду. Також необхідним є збір підписів у ⅔ районів ⅔ областей України (станом на 14.07.2017 р. зібрано близько третини підписів з більш як 100 населених пунктів). З вашою допомогою ми створимо партію, наповнену соціалістичною ідеологією, а не набором ринкових штампів чи ультраправого варварства. Це велике завдання, але вимагає зовсім мало від кожного з нас. Щоб передати нам свої дані, ви можете зробити наступне:

1-Nadislaty lystom

Надіслати заповнений бланк поштою на скриньку (місто Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграду, 20А, кв.362)
Радимо не ставити більше трьох підписів на одному листі. На одному листі ставляться підписи лише з одного населеного пункту.

Підписний лист

Зразок заповненого листа

2-Zapovnyty formu

Заповнити форму, зазначивши свої особисті дані (повне ім’я та адреса заповнюється згідно паспорту). Контакт (телефон, мейл) ви залишаєте за бажанням. Також ви можете надіслати ці дані на мейл info@rev.org.ua.

Форма для заповнення

Підписи можуть збирати і ставити лише громадяни, що досягли 18 років. Радимо не ставити більше трьох підписів на одному листі. На одному листі ставляться підписи лише з одного населеного пункту. Ваші персональні дані не будуть використані у незаконних цілях.

Кожен підпис, зібраний сьогодні – допомога лікарям, водіям чи шахтарям, боротьбу яких підтримує «СР» сьогодні. Це протест проти системи, яка монополізує владу, гроші й природні ресурси в руках багатіїв.

Маючи партію, робітничий клас матиме захист від переслідувань. Партія дозволить нам висловлювати критику реформ чи пропонувати шлях розвитку від імені працюючих. Участь у виборах дозволить визначити підтримку наших ідей, хоча ми й не переоцінюємо значення виборів. «Соціальний рух» переконаний, що контроль за виробництвом і просвітницька робота змусить владу прийняти рішення, які зроблять життя олігархів менш комфортним (підвищення зарплат, націоналізація економіки, протидія офшоризації, фінансова прозорість).

Проект статуту

Проект програми

Докладніше про нас