У Парламенті Великої Британії з`явилось звернення щодо виборів до Верховної Ради в Україні. У ньому висловлюється підтримка кандидату-самовисуванцю по 31 мажоритарному округу у Кривому Розі Віталію Дудіну.  Причина такої уваги – програма кандидата, яка, на думку британських парламентарів, чи не єдина відповідає інтересам найманих працівників, а не великого бізнесу.

Відповідне звернення від представника партії Лейбористів Ллойда Расселла-Мойла опубліковано на сайті Британського парламенту.  Його також підтримали  Рут Джонс, Рут Джордж, Вірендра Шарма, Пол Фарреллі і Джим Шеннон. Як зазначається, він вітає прогрес, досягнутий Україною в її демократичному розвитку з проведенням виборів до українського парламенту 21 липня 2019 року.

“Однак зазначає, що олігархи досі мають домінуючий вплив на політику і економіку України. Тож вітає зусилля кандидата Віталія Дудіна в Кривому Розі щодо надання голосу українським найманим працівникам у парламенті. А також вітає його програму за демократію для всіх, а не для мільйонерів, за профспілкові свободи та розширення громадянських прав, за прогресивне оподаткування олігархів, за підвищення прожиткового мінімуму і доступні тарифи на комунальні послуги, за виробництво не заради прибутку, а для задоволення потреб людей, за екологічне використання природних ресурсів, за соціалізацію виробництва під контролем трудових колективів і незалежних профспілок, за припинення жорсткої економії, за справді доступні освіту й медицину, за безпеку і солідарність для всіх, за відновлення миру і територіальної цілісності України, виведення іноземних армій і найманців з України, за протидію спробам розділити народ України, за звільнення від російського імперіалізму і боргу МВФ”, – йдеться у зверненні.

Раніше у Британському парламенті також з`являлись звернення щодо боротьби українських профспілок за права на вищу зарплату та гідні умови праці. Зокрема, йдеться про столичний  КП “Київпастрас” та криворізький гігант “АрселорМиттал”. Це ставало можливим завдяки міжнародним зв`язкам ГО Соціальний рух, активістом якої є Віталій Дудін.