Колона протестуючих медиків зайшла у Київ та направляється до Кабміну
Як повідомляє активіст Соціального руху Федір Устінов, лікарі зробили зупинку біля станції метро "Бориспільська", де зустрілися з київськими активістами, які приєднались до претестувальників, а також надали коментарі журналістам. Наразі колона з 35-40…
