Майже півтисячі місцевих робітників з  лютого не отримують заробітної платні, тож шукатимуть справедливості в Урядовому кварталі столиці.

Як розповіла  Соціальному руху голова первинного осередку Профспілки будівельників Людмила Щупак, підприємство підпорядковується “Укрзалізниці” і головним чином обслуговує її потреби, виготовляє шпали, опори та інше. І наразі також має замовлення від перевізника, однак не має передоплати та оборотних коштів для закупівлі матеріалів.  Тож на заводі простій, працівникам нараховують виплати, але не виплачують через відсутність грошей.

1

За словами активістки, голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов відповів на звернення колективу, що вирішувати дану проблему має керівництво заводу.

Як воно може її вирішити, якщо немає коштів? Завод лихорадить з 2013 року. Люди потроху звільняються. Їдуть хто в Польщу, хто куди, – розповіла Людмила.

В той же час, за її словами,  інформація про майбутнє заводу є різною. У тому числі й так, що він продовжуватиме працювати. Тож працівники вимагатимуть вирішення проблеми держпідприємства від очільників держави.

66200149_2384877078466508_4443929809935925248_n

Запрошений на збори трудового колективу директор підприємства покоментував ситуацію так: «На даний момент, всі кошти, що надходять на баланс підприємства йдуть на ліквідацію зарплатних боргів». Заступниця мера повідомила, що задля того, щоб не збільшувати видаткову частину підприємства міська адміністрація готова стримувати податок на землю, на якій знаходиться дане підприємство до тих пір, поки не відбудеться остаточний розрахунок по зарплатним виплатам.

Як повідомлялось, минулого та позаминулого року на “Укрзалізниці” відбувались протести з вимогою підвищеня зарплат та покращення умов праці.

 Приєднуйтесь до «Соціального руху» у соцмережах: