В запеклій боротьбі перемогу вибороли представники Житомира «Карма Королева». Другими була команда лівої платформи «Республіка». Замкнула трійку переможців команда «@париш», зубри DIY-ліг. Та головною у змаганнях була не перемога за будь-яку ціну, а чесна та красива гра, дружній футбол, який несе в собі цінності рівності, солідарності та взаєморозуміння.

“За допомогою спорту прагнемо сприяти подоланню таких соціальних хвороб, як гендерна нерівність, расизм, булінг, хочемо зробити свій внесок у формування егалітарного суспільства. Ми прагнемо до того, щоб у нашому суспільстві не було місця викиданню людей за його рамки. На заміну бідності та дискримінації має прийти рівність, повага, відчуття безпеки і захищеності” – зазначають організатори турніру в Києві – Асоціація «Кармелюк».

FARE-1

На закритті турніру свої гостросоціальні і нонконформістські треки зачитав хіп-хоп-виконавець MC Купер – представник команди «Пірати» зі Львова. А організатори турніру розповіли про проблему гомофобії у футболі та нагородили всіх учасників призами і грамотами. Захід проходив за підтримки “FARE network” у рамках Місяця Дій  кампанії “Футбол проти гомофобії“.

Такий турнір пройшов не лише в Київі.
В Полтаві 15 лютого пройшов турнір “Футбол для Всіх” між правозахисниками та громадськими активістами і активістками під гаслом “Футбол проти гомофобії: від Заходу на Схід з любов’ю”.

FARE1

Протягом лютого 2019 року в 15 країнах світу вже пройшли солідарні дії спрямовані на подолання мови ненависті та гомофобії серед вболівальників та гравців у футбол. Подібні матчі пройшли в Албанії, Австрії, Боснії і Герцоговині, Великобританії, Мексиці, Монтенегро, Фінляндії, Франції, Македонії, Польщі, Румунії, Росії,  Словенії, Туреччині, Швеції. До кінця лютого, такі матчі пройдуть у Бельгії, в Іспанії, Ізраїлі, Італії, Косово, Німеччині, Нідерландах, Словаччині та в Шотландії.