Цього року цей традиційний захід пройшов на Михайлівській площі. Зібралось близько 50 активістів, які тримали плакати з надписами “Менше страху – більше свободи”, “Ксенофобія не має алібі”, “Пам’ятати значить боротися” та ін. Лунали гасла “Ксенофобія – обман, не потрібна вона нам”, “Стас і Настя померли за правду”.

Відкриваючи мітинг, правозахисник Володимир Чемерис нагадав, що загиблий адвокат вів справи проти безчинств російських військових у Чечні. Під час виступів зазначалось, що російські та українські ультраправі, незважаючи на відмінності, використовують ксенофобну риторику та насильницькі методи відносно інакодумців.

Акцію відвідав екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, який єдиний голосував проти анексії Криму. Він підкреслив, що разом із загиблим С.Маркеловим брали участь у діяльності опозиційних до Кремля рухів  (зокрема, “Лівий фронт”). Громадські активісти мають не допустити, щоб подібні трагедії повторилися в нашій державі. Для цього суспільство має опонувати розвитку ультраправих тенденцій.

За словами інших учасників заходу, терористи з БОРН приймали участь по обидва боки фронту на Донбасі.

Цього року акція пройшла без відкритої конфронтації з представниками ультраправих рухів.  Як відомо, минулого року акцію біля кінотеатру “Жовтень” намагались зірвати члени ЦК “Азов” разом з російським неонацистом Романом Желєзновим.