У найбільших столицях світу відбулися акції солідарності з Україною за участі лівих організацій. 24-25 лютого тисячі людей вийшли на демонстрації, засудивши повномасштабне російське вторгнення, що триває вже понад рік. Жовто-блакитні кольори впевнено стають одним із символів антиімперіалістичної боротьби.

Один з найпомітніших виступів відбувся в Німеччині, де зараз нагальна потреба протидії проросійській пропаганді. На фото з «Leftist Bloc at Ukrainian Demo» у Берліні ліві наголошують, що під російською окупацією не може бути миру.

Протистоянням з псевдопацифістами, що виправдовують російський імперіалізм, відзначився протест 25 лютого у Лондоні. Гучний контрмарш з вимогою озброїти Україну проти агресора організувала мережа «Ukraine Solidarity Campaign». Тут, як і в Берліні, до акції безпосередньо долучився місцевий актив «Соціального руху». Також потужні вуличні демо за участі наших товаришів пройшли у Мальмо (Швеція) та Брюсселі (Бельгія).

Більше 5000 людей вийшли на підтримку опору України у Парижі (Франція), відгукнувшись на заклик профспілки Solidaires, колективу Syllepse, правозахисних та інших ініціатив, що тривалий час надають політичну й гуманітарну підтримку нашому народу. Акції відбулися ще в трьох десятках французьких міст, де до них долучалися й активіст(к)и всіх великих профспілок, які зараз ведуть боротьбу проти антисоціальних заходів свого уряду.

За межами Європи солідарні з Україною ліві брали участь у подіях по всьому світу, від Нової Зеландії та Гонконгу до США та Бразилії. Окремо відзначимо акцію в Токіо: там Японська федерація студентських самоврядних асоціацій (Дзенґакурен) вийшла на вулицю в рамках Глобального тижня дій солідарності з Україною. Вони висловили повагу колективу «Соціального руху» та усьому українському народові за надихаючий спротив агресору.

«Соціальний рух» вітає факт того, що все більше лівих розцінюють агресію проти України як кривавий акт національного гноблення, що загрожує міжнародному миру. Солідарна підтримка допоможе Україні якнайшвидше здобути перемогу та перейти до соціально-справедливої відбудови.