Вони постійно повідомляють про неналежні умови праці, у тому числі про «лисі» шини тролейбусів навіть у зимовий період.  Торік у відповідь на репресії водії оголосили голодування. Вони також продовжують боротьбу в судах.

– Чергове бюрократичне свавілля. Ще 3.12.17 р. адміністрація Куренівського тролейбусного депо запитала згоду осередку Вільної профспілки залізничників України на позбавлення премії та винесення догани водію Алеку Сафіну. Вже 15.12.17 р. профком Вільної профспілки залізничників України відмовився погодити дисциплінарне стягнення. Проте, як виявилось 4 січня, водієві оголосили догану і при цьому не зазначили у наказі, що була відмова профспілки. Більше того, робітнику відмовились видати копію наказу для оскарження. У такій спосіб адміністрація давить усіх, хто готовий викривати провали у підготовці до зимового сезону, – зазначають вони.

У якості доказів незаконності дій адміністрації водії-профспілковці надали відповідні документи. Догану планують оскаржити в суді.

А дане відео ілюструє соціальний діалог на «Київпастрансі». Адміністрація в особі керівника відділу кадрів Жданова не видає навіть копії наказу для оскарження.