Окрім просвітницької та правозахисної роботи, пріоритетом для нас є допомога захисникам України, цивільним людям та членам профспілок.

Ми долучались до благодійних ініціатив Феміністичної ложі, Колективів солідарності, Профспілки будівельників України та Волонтерської діяльності Вільної профспілки залізничників України.

Надаємо стислий звіт про нашу діяльність з липня по вересень 2022 року.

1️⃣ Протягом липня ми закупили сезонне взуття для наших товаришів лівих і профспілкових активістів, що долучились до лав ЗСУ та ТРО. Нашими активістами було передано тактичне екіпування залізничникам м.Кам’янське, тактичні аптечки для електриків, що працюють над поновленням лінії електропередач у прифронтових територіях, а також товари особистої гігієни для жінок і дітей в Київську, Донецьку та Дніпропетровську області.

2️⃣ ГО “Соціальний рух” у взаємодії з активом українських і європейських профспілок закупили і передали тижневі продуктові набори та запаси прісної води учасницям профспілок та їхнім родинам до Миколаєва.

3️⃣ Наші товариші – ліві й профспілкові активісти, що долучились до лав ЗСУ та ТРО – отримали від нас новеньку уніформу та деякі інші потрібні речі.

4️⃣ Ми допомогли нашому другу, який займається навчанням профспілкового активу і зараз боронить Україну, придбати нове зручне взуття.

5️⃣ Нами було закуплено турнікети на прохання представників Незалежної профспілки гірників України у м. Кривий Ріг.

Попереду буде ще багато приводів висловити підтримку тим, хто її потребує. Настала холодна пора року. Її відчули в тилу і на фронті. Наші захисники потребують теплого одягу, щоб не застудитись. Наші активісти передали лівим і профспілковим активістам декілька наборів водостійкого взуття. Під час війни та після неї ми маємо бути як ніколи солідарними, а профспілки й громадські організації є головними носіями цінностей самоорганізації та самодопомоги.

Долучитись до допомоги можна за посиланням: https://rev.org.ua/dopomogti-finansovo/