Поширено 500 листівок «Соціального руху». Були випробувані нові гасла: «Як не знизите тарифи – корабель піде на рифи», «Тариф монополістів не дає нам їсти», «Надра й енергетику під контроль народу», «Знищим сотню паразитів – можна буде не платити», «Верните, воры, деньги из офшоров». Участники маршу охоче брали листівки та підхоплювали політичні вимоги лівих. Та це й не дивно, адже восени зарплати більшості громадян будуть майже повністю витрачені на комуналку.

Акція ставила вимогу підвищити мінімальну зарплату до 3067 грн. «Соціальний рух» нагадує, що експерименти з комерціалізацією комунальних послуг в жодній країні світу не призвели ані до підвищення добробуту суспільства, ані до покращення цих послуг. Задоволення базових потреб людини не може бути полем для отримання прибутку в ХХІ столітті. Збагачення сотні родин не має забезпечуватись зубожінням цілого народу. Паливно-енергетичний комплекс та підприємства ЖКГ мають знаходитись у суспільній власності.

Як з’ясувалось вже після акції, Кабмін висловив ставлення до вимог у такій формі, яку інакше як розпалюванням класової ворожнечі і назвати не можна. «Прирівнявши ціни на газ до ринкових, Уряд не дистанціювався від людей (!!!), а навпаки – потурбувався про тих, хто не в змозі буде оплатити житлово-комунальні послуги», – наголошує «Урядовий портал». Отож, нам доведеться готуватись до затяжного протистояння.

Anti-tarif-3
SocRukh060716_3
SocRukh060716
SocRukh060716_2