Після перемовин з незалежними профспілками Кривого Рогу та Радою ГО «Соціальний рух» прийняв рішення балотуватися до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №31 (місто Кривий Ріг). Я, Дудін Віталій Миколайович, готовий взяти участь у кампанії за вашої підтримки.

Коли я представляв незалежну профспілку «АрселорМіттал Кривий Ріг» в суді проти адміністрації, то ще раз пересвідчився, що за існуючих законів та практики правозастосування сам лише юридичний захист наших профспілкових прав має мало перспективи.

Однак, і нові, і старі політичні партії змагаються лише в тому, як створити ще кращі «умови для бізнесу», та ігнорують проблеми найманих робітників. Їх верховенство права закінчується там, де починається наше право на страйк, а розмови про справедливе оподаткування обертаються ще більшою несправедливістю так і залишаються розмовами – бо їх прибутки осідають на офшорних рахунках і лише знекровлюють країну.

Стояти осторонь сьогодні не можна. У влади може скластися враження, що вона усе робить вірно. Кожні 1000 євро зарплати – це врятовані для країни гроші, це податки, це дитсадки і школи, це медицина і оборона, це ширший внутрішній ринок. Це більше роботи і добробуту для всіх українців.

Задля цього нам треба зорганізуватися не тільки в Кривому Розі, але і по всій країні. А для цього людям праці потрібен власний політичний голос, власна національна трибуна. Моїм пріоритетом є розширення трудових прав працівників, а не їх звуження заради комфорту бізнесу. Нам є що запозичити з актів Міжнародної організації праці та Європейського Союзу для спрощення страйків, гарантування зарплат, викорінення дискримінації та безпеки на виробництві. Реалізація конституційної норми про те, що людина є найвищою цінністю – це моє завдання. Нам потрібні соціальні реформи замість ринкових в освіті, медицині та комунальних послугах.

Я вірю в те, що справжнім суб’єктом змін є працівники, об’єднані у колективи. Моя роль лише допоміжна. Сподіваюсь, що представленість позиції робітників у парламенті посилить підтримку України з боку міжнародного соціалістичного і профспілкового руху.

Буду вдячний за фінансову підтримку, яка допоможе зібрати кошти для застави (41 730 гривень): «ПриватБанк» 5168 7423 5849 1839 Дудін Віталій Миколайович

Суму портібно зібрати до 18 червня 2019 року.

Програмні засади

Біографія