Директор підприємства Євген Ляховий, з якого почались корупційні “схеми” на підприємстві – погрожував працівникам звільненням за розголос інформації зарплатні борги. Одразу після його призначення керівником, профспілка на підприємстві опротестувала цього цього керівника. Коли у 2015 році працівники пригрозили страйком через невиплату зарплат – Ляховий  їх назвав “помічниками терористів”.

В ході протестної кампанії навіть заступник директора Станіслав Зінченко тоді підтримав необхідність діалогу з трудовим колективом. Трудовий колектив звертався у прокуратуру через доведення підприємства до збитковості, до прем’єра Яценюка та до «Укроборонпрому». Напередодні виборів 2019 року кандидат у депутати від партії «Слуга народу» по даному округу особисто відвідав підриємство і заявив, що будуть рятувати «Кварсит», адже оборонпром – стратегічна галузь для України. Проте Ляховий більше не директор. Вибори пройшли, нова влада прийшла, але балачки залишились балачками.

Підприємство виробляє радіопрозорі термостійкі обтікачі з неорганічних матеріалів для літаків та ракет, що стоять на озброєнні ЗСУ.

Kvarsit

На сьогодні зарплатний борг за 33 місяці складає складає більш ніж 17,5 млн грн. Тобто кожному працівнику підприємства «Укроборонпром» заборгував по 300 тис. грн.

Першотравень-2020 – День солідарності трудящих – у місті Костянтинівка відзначиться протестом трудового колективу з дотриманням дистанції 1,5 метрів по вулиці Шмідта, 20, біля входу до підприємства.

Збір учасників: 9:30-10:00

Початок акції: 10:00, 1 травня 2020 року.

Закликаємо підтримати робітників акціями в інших містах!