У зборах брали участь переважно молоді представники та представниці правозахисних організацій, профспілок та лівих політичних груп зі столиці, Черкас, Одеси, Дніпропетровська і Кривого Рогу. «Громадяни переконались у принадах олігархічного капіталізму, відчувши підвищення тарифів та знецінення праці. Зупинити руйнівні неоліберальні реформи може тільки втручання трудящих у сферу політики», – заявляють учасники заходу.

У основу програми партії покладено «План соціальних змін», який, зокрема, містить вимоги усупільнення великих підприємств та банків, запровадження механізмів прямої демократії, денонсації офшорних угод та списання зовнішнього боргу України.

До створення партії долучились всеукраїнські профспілки, що представляють машинобудівників, гірників, залізничників, а також правозахисники, дослідники і студенти.

«Нашою відмінністю від політтехнологічних проектів є те, що ми готові чесно пройти процедуру реєстрації, включаючи збір 10 тисяч підписів. Окрім того, фінансування партії здійснюватиметься за рахунок членських внесків, а не пожертв олігархів», – повідомляють у оргкомітеті партії. Також в оргкомітеті наголосили, що партія не ставить мети встигнути зареєструватись до найближчих виборів. Серед інших рис партії – орієнтація на мобілізацію мас, а не парламентську політику, колективне керівництво та збільшення участі жінок у політичній діяльності.

До Політради партії «Соціальний рух» увійшли відомий правозахисник Володимир Чемерис, дослідниця Ніна Потарська, соціолог Володимир Іщенко, ініціатор запровадження «відкритої бухгалтерії» у Міністерстві освіти і науки Захар Попович, координатор Всеукраїнської незалежної профспілки «Захист праці» Андрій Іщенко (Одеса), голова профспілки на заводі «Південмаш» Євген Деркач (Дніпропетровськ), перекладачка Оксана Кривда (Черкаси).

Радимо приєднуватись!

Якщо ви хочете довідатись про дану ініціативу більше, пишіть на емейл нашого організатора: solidarity1980@gmail.com

Контакт: 063-195-41-94