Підставою для звільнення трьох працівників Куренівського ТРЕД – Тетяни Олійник, Олександра Буханенка та Андрія Трояна – є вчинення прогулу. Звільнення мотивується тим, що в лікарняних було виявлено помилки. На думку профспілчан, нести відповідальність мають лікарі: на одну з медпрацівниць було накладено стягнення, що вказує на відсутність вини працівників в оформленні листків непрацездатності.

„Найбільш цинічним є те, що на понеділок 6 лютого дорученням заступника голови КМДА Іллі Сагайдака призначено нараду за участю керівництва Департаменту транспортної інфраструктури, КП „Київпастранс” та ВПЗУ. Такий захід міг покласти початок соціальному діалогу. Нагадаємо, що понад 5 тис. профспілкових активістів з усього світу вже надіслали листи на адресу мера Віталія Кличка, вимагаючи припинити дискримінацію незалежної профспілки”, – заявляють активісти „Соціального руху”.

Усі водії є членами Вільної профспілки залізничників України і вважають справжнім мотивом звільнення оприлюднення фактів про небезпеки на транспорті (відсутність зимових шин, аптечок та неоплачувані понаднормові). 17 січня ц.р. в.о. директора Руслан Карабчук надіслав подання з проханням погодити звільнення. Профспілка відповіла відмовою, проте в наказі не зазначено, що таке подання робилось. Також звертає увагу, що зокрема Т.Олійник звільняється за прогули, вчинені ще у вересні 2016 року, хоча акт про відсутність складено лише 10 січня 2017 року. Ніхто з водіїв не був ознайомлений з наказами про звільнення під розпис.

Водії оголосили про голодування у кабінеті т.в.о. директора Сергія Запари (Куренівське ТРЕД, вул.Сирецька, 25, поверх 5) та закликають небайдужу громадськість проявити солідарність.
Для зв’язку дзвоніть за номером:
+380 67 271 1558