Друзі! 19 січня о 9-й ранку приходьте на акцію проти ультраправого насильства на Контрактову площу в Києві!
Щороку в цей день у світі згадують журналістку Анастасію Бабурову та адвоката Станіслава Маркелова – 12 років тому російські неонацисти застрелили їх просто посеред центру Москви.

Вже в дванадцяте ця дата для нас – сумний привід нагадати про злочини ультраправих і в Україні. Безкарність цих ворогів свободи і демократії з року в рік обертається все новими трагедіями.
З року в рік праві екстремісти уникають відповідальності за погроми та вбивства, напади на журналістів та політиків, торгівлю зброєю та рекет. Їх покривають ватажки, що засіли в поліції та СБУ, підім’яли під себе ветеранські організації. Їх фінансують олігархи, сподіваючись втримати контроль. Їм роздають бюджетні гроші на пропаганду нетерпимості до інших. Мер столиці Віталій Кличко формує з них «Муніципальну варту» та благословляє ганяти жебраків по вокзалах.
Чого вже дивуватись, що навіть на Подолі, в цьому епіцентрі київської свободи та терпимості, у «новому Берліні», за минулий рік ультраправі регулярно трощили клуби, нападали на феміністок, ромів, ЛГБТК+-людей та й просто на підлітків не з тим кольором волосся. Юні борці за чистоту нації удають із себе благородних надлюдей, та насправді ж підло травлять своїх опонентів в соцмережах, чатують під будинками активіст/ок і не встидаються нападати юрбою на одного.
Як і щороку ми збираємось 19 січня, щоб показати: нас не залякати погрозами та насильством. Ми збираємось, щоб відчути підтримку друзів. Тих, хто не перестає опиратись правому екстремізму. Тих, хто не стане жити в страху і не поступиться своєю свободою. Тих, хто не забув, за що вбили Настю і Стаса.
До зустрічі у вівторок!
Пам’ятати = Боротися
Контакт: 063-195-41-94