Як повідомила активістам ГО “Соціальний рух” голова Вільної профспілки підприємців України Валентина Коробка, людей, які захищали торгові місця, відтіснили. В результаті щонайменше одна жінка з травмою голови звернулась до лікаря.

“Закликаємо всіх людей їхати на Харківський ринок. Тут прямо зараз твориться повний безпредєл”, – заявила Валентина Коробка.

Як відомо, на місці ринку планується будівництво ЖК “Лебединий”. Воно є незаконним, оскільки не було проведено громадських слухань з місцевими мешканцями, а також  очевидними є порушення Водного кодексу України, оскільки забудову хочуть почати поруч з озером Лебедине.

Жителі вулиці організували протестну кампанію, а підприємці з ринку чергування біля свої робочих місць.

Як повідомлялось,  подібними методами також були знесені МАФи на Оболоні та метро “Політехнічний інститут”.   За даними ресурсу dtp.kiev.ua, сьогодні дані дії комунальників прикривали люди,  які пов’язують себе з “Айдаром”. Валентина Коробка також вказувала на участь з боку забудовника людей в масках, серед яких впізнали одного екс-бійця “Айдара” на прізвисько “Саїд”.

На початку тижня підприємці влаштували акцію протесту під КМДА, однак замість діалогу теж стикнулись з насиллям з боку силовиків.