Кампанія на LS (сторінка англійською; сторінка українською)

У квітні 2016 року працівники Куренівського тролейбусного депо комунального підприємства «Київпастранс» утворили осередок незалежної профспілки для боротьби з порушеннями норм безпеки руху. Адміністрація відповіла відмовою визнати профспілку, тиском, погрозами і залякуванням членів профспілки, яка входить Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ). Членів профспілки почали залякувати, позбавляти премій, відстороняти та звільняти з роботи, виселяти з відомчого житла на вулицю. Зафіксовано навіть випадок фізичного побиття активістки профспілки представником адміністрації.

Допоможіть захистити незалежну профспілку на КП «Київпастранс», надіславши повідомлення меру Києва, якому підпорядковується це підприємство:

 

Шановний пане Кличко,

У квітні 2016 року працівники Куренівського тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо (ТРЕД) комунального підприємства (КП) «Київпастранс» вирішили утворити у себе на підприємстві осередок Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ).

Їх метою було підвищення стандартів безпеки на робочих місцях з метою забезпечити європейський рівень надання транспортних послуг киянам. З того часу, як повідомляє Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ), членів профспілки почали залякувати, відстороняти та звільняти з роботи, позбавляти премії, виселяти з відомчого житла на вулицю. Зафіксовано навіть випадок фізичного побиття активістки профспілки представником адміністрації.

Звертаюся до Вас з вимогою негайно втрутитися в ситуацію та покласти край цим кричущим порушенням прав працівників. Дії призначених Вами керівників КП «Київпастранс» не тільки порушують закони України, конвенції МОП та вимоги Угоди про асоціацію з ЄС, але і завдають непоправного удару по іміджу України. Щоб виправити ситуацію адміністрації КП «Київпастранс» необхідно негайно скасувати рішення про виселення з кімнат відпочинку, розпочати конструктивні переговори з ВПЗУ та провести об’єктивне розслідування фактів залякування активістів та членів профспілки.

 

Надсилати листи на е-пошту:  zvernen@kma.gov.uainfo@1551.gov.ua