“Зустрілись із студентами ДПУ імені Григорія Сковороди. На наш щирий подив студенти були навіть критичнішими за нас: самі критикували офшори та витрати на війну, розповіли, що необхідність працювати повністю відбиває мотивацію та можливість навчатись”, – кажуть організатори.

“Студент на нашому івенті про стипендії: «Немає стипендій – доводиться брати гроші в батьків, а це просто соромно». Нам немає чого додати”, – зазначають вони.

Як відомо, про відмову від виплат стипендій для більшості студентів-бюджетників заговорили у вересні минулого року. Попри різку реакцію суспільства та студентські протести з початку нинішнього року стипендії все ж почали скорочувати.

Чиновники заявлять, що стипендії будуть отримувати лише ті студенти, які їх найбільше потребують. Активісти у свою чергу переконані, що зважаючи на загальний рівень зубожіння населення стипендій необхідні абсолютній більшості студентів. А вимушена праця на низькокваліфікованій роботі паралельно з навчанням вкрай негативно позначається на останньому.