Про це активістам «Соціального руху» повідомив співробітник підприємства Ігор.

Він підтверджує, що газ не подається на завод «Азот» та ряд інших підприємства з виробництва азотних добрив, що входять до GROUP DF, а на російські міндобрива знято мито на ввіз для демпінгу цін на внутрішні добрива. Однак, за словами робітника, Фірташ, який «має мільярдні статки в у.е.», міг би, щонайменше, погасити заборгованість по зарплаті, яка виникла через простій.

Свою позицію робітник виклав у наступному тексті:

З початку розвалу СРСР в нашому суспільстві відбувся ряд змін, які на початок їх становлення не були, та і не могли бути тоді усвідомленими і оціненими на перспективу. Адже лише ті, хто мав чітку мету, бачив шляхи до реалізації. Всі інші слугували інструментом до досягнення мети. Простій людині, яка думає лише як вижити в критичній ситуації, немає часу на усвідомлення справжньої проблеми. Так, більшість шкірою відчуває – щось не так. А що «не так» збагнути важко, адже новітня влада (всіх кольорів і мастей) прийшла не вирішувати соціальні проблеми, а скористатись нагодою. Тобто дорватись до «корита» і насититись досхочу! І головне за цих умов – відволікати «бидло» в будь-який спосіб від процесів мислення! «хліб владі, зрєліща народу!» Гадаю, так можна перефразувати відоме прислів’я. Я на сьогодні ще працівник одного з найбільших хімічних підприємств України. Бо криза на ньому загостюється з кожним днем. Ідуть масові скорочення, та і самі люди звільняються за власним бажанням. Чому? Фінанси і політика це дві сторони однієї монети. Люди самі собі давно не належать а стали кріпаками панів, які ведуть свої «розборки» між собою за ресурси, які ще залишились.

Так, газ не подається на «Азоти» і на російські міндобрива знято мито на ввіз для демпінгу цін на внутрішні добрива. Ой, це ж тієї Росії, з якою ніби війна? Ні? І з якою 3 роки інтенсивна торгівля! Смішно і гірко. Та в нас всі 26 років «незалежності» панували подвійні стандарти. Але коли війна і щодня гинуть молоді хлопці такі речі то верх цинізму! Фірташ має мільярдні статки в у.е., але з заводу почали вивозити металолом, щоб хоч якісь кошти зібрати на зарплату. Металолом на підприємстві, за рахунок якого нажиті оті мільйони з мільярдами!

«Комуняки» хоч декларували щось, хоч ідея в них була. А яка ідея зараз? Хто з баблом той і правий? І закон на його боці? Як вийшло, як ми допустили, що стали заручниками фінансових кланів? Нас ошукали, найсумніше, що далі буде лише гірше. Нас будуть грабувати доти, доки ми це будемо дозволяти! Але «майданів» вже всі наїлись. Все частіше звучить навколо: «Та навіть за Януковича не було такого бєспрєдела!» Невже люди не розуміють, що одне ярмо не може бути солодшим за інше? Ярмо це – завжди ярмо. На сьогодні ніхто не бачить силу, здатну пролити світло в цю страшну темряву.

В цей четвер мають вивести людей від нашого підприємства до Черкаської ОДА на мітинг. Щоб Гройсман став поводитись як людина і з нашим «хазяїном» врешті порозумівся. Бо «хазяїн» не хоче кидати нам оту солодку кісточку із зжертого барана. Та треба не в той бік іти на мітинг! Бо проблема не в тому, хто завтра стане «хазяїном» і буде кидати оту кісточку, а в тому, що пора скидати ярмо і отак: «Заводи і фабрики робітникам!» Народ має бути єдиним хазяїном.

Від декларацій до справи! Від декомунізації до деолігархізації!