Ми віримо, що шляхом започаткування нової партії, контрольованої самими працівниками, можна побудувати справді демократичну структуру. Для реєстрації необхідно зібрати 10 тис. підписів на підтримку установчого з’їзду. Також необхідним є збір підписів у ⅔ районів ⅔ областей України (станом на 14.07.2017 р. зібрано близько третини підписів з більш як 100 населених пунктів). З вашою допомогою ми створимо партію, наповнену соціалістичною ідеологією, а не набором ринкових штампів чи ультраправого варварства. Це велике завдання, але вимагає зовсім мало від кожного з нас. Щоб передати нам свої дані, ви можете зробити наступне:

1-Nadislaty lystom

Надіслати заповнений бланк поштою на скриньку (місто Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграду, 20А, кв.362)
Радимо не ставити більше трьох підписів на одному листі. На одному листі ставляться підписи лише з одного населеного пункту.

Підписний лист

Зразок заповненого листа

2-Zapovnyty formu

Заповнити форму, зазначивши свої особисті дані. Контакт (телефон, мейл) ви залишаєте за бажанням. Також ви можете надіслати ці дані на мейл social.ruh@gmail.com.

Форма для заповнення

Підписи можуть збирати і ставити лише громадяни, що досягли 18 років. Радимо не ставити більше трьох підписів на одному листі. На одному листі ставляться підписи лише з одного населеного пункту. Ваші персональні дані не будуть використані у незаконних цілях.

Кожен підпис, зібраний сьогодні – допомога лікарям, водіям чи шахтарям, боротьбу яких підтримує «СР» сьогодні. Це протест проти системи, яка монополізує владу, гроші й природні ресурси в руках багатіїв.

Маючи партію, робітничий клас матиме захист від переслідувань. Партія дозволить нам висловлювати критику реформ чи пропонувати шлях розвитку від імені працюючих. Участь у виборах дозволить визначити підтримку наших ідей, хоча ми й не переоцінюємо значення виборів. «Соціальний рух» переконаний, що контроль за виробництвом і просвітницька робота змусить владу прийняти рішення, які зроблять життя олігархів менш комфортним (підвищення зарплат, націоналізація економіки, протидія офшоризації, фінансова прозорість).

Проект статуту

Проект програми

Докладніше про нас