Перша справа, куди представник роботодавця не з’явився, – оскарження незаконної догани членкині незалежної профспілки ВПЗУ, а друга справа – cстосовно поновлення на роботі незаконно звільненого водія-профспілковця із виплатою простою з вини роботодавця перенесена через суперечність старого та нового законодавства про суди.

“Соціальний рух” пильно стежить за судовими справами та спробами дискримінаційних дій проти членів профспілок. Справи проти профспілковців розсипаються у судах, роботодавець змінює адвокатів, фальсифікує документи “заднім числом”, але, врешті-решт, солідарність перемагає! Наразі Комунальне підприємство “Київпастранс” вже програло суд проти Вільної профспілки залізничників України, а також програло апеляцію, намагаючись звинуватити профспілковців у «незаконному страйку». Насправді, мало місце голодування.

З нашого досвіду можемо запевнити, що суди проти профспілковців мають мету суто морального виснаження працівників і наша перемога є лише питанням часу. Тому ми наполегливо радимо недобросовісним роботодавцям на майбутнє пожаліти свої нерви та кошти, витрачені на юристів, не валяти дурня і сідати за столи переговорів із профспілками!

Це стосується і металургійного гіганта “АрселорМіттал”. Його блокування через суд переговорів з профспілками обурило навіть британських парламентарів.

31433943_2530871010471646_4573513684835368960_n

Залиш підпис за реєстрацію партії!